Wersja polska  English Version  Deutsch Version Aktualności  
   
  Mark Electronics Mark Electronics


 
Mark Electronics
 
 
 
 
 
 
 
O firmie
Aktualności
Oferta
Dojazd
Galeria
Oświetlenie LED
Certyfikaty
Kontakt
Linki
Nowe tablice VMS na S3

We Wrześniu 2017 Ukończyliśmy montaż dwuch nowych tablic Vms dla Lubuskiego o/GDDKIA.
Nowe tablice VMS dla GDDKIA o/Opole

W Marcu 2017 Zakończyliśmy montaż dwuch nowych Tablic VMS dla GDDKIA Opole.
Waga preselekcyjna w Warszawie

W dniu 22.09.2011 nasza firma ukończyła montaż nowej wagi preselekcyjnej dwu stanowiskowej dla ZDM Warszawa do monitorowania samochodów ciężarowych i dostawczych. System powstał w ciągu trzech miesięcy od daty podpisania umowy i monitoruje wszystkie samochody przejeżdzające na tym odcinku w podziale na klasy tworząc statystyki dla wszystkich klas.
Znak Zmiennej Treści VMS-czas oczekiwania na przejściach granicznych

sta60100_120

W dniach 10 listopada i 5 grudnia dla GDDKiA o/Lublin i GDDKiA o/Rzeszów zamontowaliśmy dwie tablice VMS-MD pokazujące  czas oczekiwania na przejściach granicznych z Ukrainą. Zlokalizowane na drogach krajowych DK-12 w miejscowości Piaski i DK-4 w miejscowości Jarosławiec.

 

 

 
Waga preselekcyjna we Włocławku na DK-1

We wrześniu wraz z firmą Neurosoft ukończyliśmy montaż wagi preselekcyjnej dla IBDiM. Waga powstała na wjeździe do Włocławka od strony Torunia dla potrzeb sprawdzenia samochodów ciężarowych. Potrzeba monitorowania samochodów ciężarowych wymogła montaż tej wagi w tym punkcie ponieważ duża ilośc ciężarówek przekraczała dopuszczalną masę całkowitą. Po okresie trzech tygodni od montażu władze ITD poinformowały nas o stwierdzeniu poprawaności działania systemu w 100% i zwiększeniu wykrywania samochodów przeciążonych o 300%.
Stacja ważenia preselekcyjnego na DK-46 na odcinku OPOLE-CZĘSTOCHOWA

W dniu 22.11.2010 nasza firma ukończyła montaż nowej wagi preselekcyjnej dwu stanowiskowej dla GDDKiA o/OPOLE do monitorowania samochodów ciężarowych. System powstał w ciągu trzech miesięcy od daty podpisania umowy i monitoruje wszystkie samochody przejeżdzające na tym odcinku w podziale na klasy tworząc statystyki dla wszystkich klas.
Nowa strona Mark Electronics

Niezmiernie miło jest nam ponformować o uruchomieniu nowego serwisu internetowego firmy Mark Electronics.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 
Mark Electronics  
   
   Copyright © Mark Electronics 1993 - 2017 Realizacja © Quick-Master SI